MÖBLER / Bord / Månbord 7517180
nr 751 7180
Månbord
Sent 1800-tal, Björkfanér, Dia110, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 april 2012
kl 19:59:10
2/4 19:54:11